امورقراردادها از مسائلی است که هنگام تنظیم یک قرارداد بایستی مد نظر قرار داد و توجه به این امور می تواند شما را به نتیجه ی مورد نظر رسانده و با پیگیری شکایت در این زمینه از طریق مراجع قضایی، به حقوق قانونی خود برسید. بنابراین مراجعه به یک وکیل مجرب برای امور قراردادها می تواند کاری بسیار هوشمندانه و دقیق باشد.

انجام امور اداری سازمان ها و شرکت ها از جمله زیر مجموعه فعالیت های موسسات حقوقی می باشد که با دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری می توانند این قبیل امور را در دست گرفته و با دقت و دانش لازم آن ها را به انجام برسانند.

توجه کنید که چنانچه قرارداد ها به درستی تنظیم نشده و نکات لازم در آن ها قید نشود می تواند شما را از اهداف مورد نظر دور ساخته و حتی با پیگیری های بعدی در دادگاه نیز اهداف مورد نظر حاصل نشوند.

تنظیم قرارداد

از آن جایی که هر کدام از قرارداد ها ویژگی های مختص به خود را دارند که در هنگام تنظیم بایستی به نکات حقوقی در آن توجه کرده و آن را رعایت نمود، بهره مندی از خدمات موسسات حقوقی می تواند بسیار سودمند بوده و از هزینه های اضافی بعدی توسط شما جلوگیری نماید.

تنظیم انواع قرارداد های مشارکت در ساخت و یا پیش فروش ساختمان ها، قرارداد های ملکی نظیر خرید و فروش املاک و مستقلات و نیز قرارداد های شرکت ها،نمونه هایی از زمینه های کاری موسسه حقوقی صلح آوران در زمینه ی امور قرارداد ها می باشد.

از جمله نکاتی که در هنگام تنظیم قرارداد ها بایستی رعایت شود می توان عنوان قرارداد و نیز متن قرارداد را نام برد که بسیار حائز اهمیت می باشند.

تفاوت کارمند حقوقی استخدامی شرکت ها با مشاور حقوقی

کارمند هایی که در شرکت ها معمولا با مدارک لیسانس حقوق فعالیت دارند معمولا به صورت استخدامی شرکت می باشند در حالیکه مشاور حقوقی به استخدام شرکت یا سازمان یا فرد در نمی آید.

همچنین مشاوران حقوقی معمولا به صورت ساعتی دستمزد یا حق الزحمه ی خود را دریافت می کنند اما کارمندان استخدامی شرکت ها معمولا به صورت ماهیانه و با حقوقی ثابت دستمزد می گیرند.

در قرارداد هایی که میان شرکت ها و مشاورین حقوقی نوشته می شود، به این نکته اشاره می شود که مشاور حقوقی وظیفه دارد تا ساعات مشخصی را برای شرکت فعالیت کرده و در ازای آن بر مبنای میزان ساعت فعالیت خود، دستمزد دریافت نماید. علاوه بر این، مشاورین حقوقی که به امور قرارداد ها رسیدگی می نمایند مزایایی نظیر عیدی، پاداش، سنوات و … را نداشته و تنها به میزان درج شده در قرارداد مبلغ دستمزد خود را دریافت می نمایند.

چرا درباره امور قراردادها باید از مشاورین حقوقی کمک بخواهیم؟

مشاورین حقوقی می توانند در زمان های مورد نیاز شرکت ها و افراد را در زمینه ی امور قرارداد ها راهنمایی های کرده و لوایح مورد نیاز را نیز برای آن ها تهیه و تدوین نمایند. همچنین بهره مندی از مشاورین حقوقی می تواند کمک کند تا در زمان و هزینه های افراد و شرکت ها صرفه جویی شده و قرارداد ها را با آگاهی هر چه تمام تر امضا نمایند.

از آن جایی که مطمئنا همه ی افراد زمان لازم را برای فراگیری اصطلاحات حقوقی و روند های قضایی ندارند، بهره مندی از یک مشاوره حقوقی می تواند شما را در رسیدن به اهداف خود یاری کرده و در هنگام تنظیم قرارداد ها، یار و همراه شما باشد.

موسسه حقوقی صلح آوران با دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری می تواند در زمینه امور قراردادها و انجام تمام امور اداری سازمانها وشرکتها فعالیت نماید و در تمام مراحل عقد قرارداد برای جلوگیری از ضرر و زیان های جبران ناپذیر در کنار شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *